KONST / Litografier / Litografi 15042118
nr 1504 2118
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 50/180, daterad 88, Fasad. Bladets mått: 54x72 cm, yttermått inklusive ram: 66x84 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:35:02
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
21 nov
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg